• Aktualności ze szkoły:

•  Piknik rodzinny w przedszkolu

Data publikacji: 2017-06-09 22:50:45 | Dodał/a: Sylwia Koza

Dnia 1 czerwca 2017 roku w Przedszkolu w Rększowicach odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty.

Pani Dyrektor powitała wszystkich zaproszonych rodziców wraz z dziećmi i złożyła Im życzenia z okazji Ich święta. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której dzieci wykonywały piosenki, wierszyki a także dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały układ taneczny.

Specjalnie na tę okazję zaproszono wodzireja, który przygotował dla dzieci i ich rodziców wiele ciekawych zabaw i konkursów. Wszyscy uczestnicy mieli okazję wykazania się pomysłowością i zręcznością. Dużo radości i uśmiechu sprawiły takie zabawy jak: kolorowy wiosenny taniec krasnoludków, wakacyjna przygoda z egipską mumią, konkurs na jedzenie ciasteczek oraz konkurs taneczny. Po zabawach dzieci wyruszyły na poszukiwanie ukrytego skarbu. Znalezienie go wywołało na buziach dzieci wiele radości i uśmiechu. Po tak licznych atrakcjach zostało rozpalone ognisko przy którym wszyscy się zgromadzili i mogli upiec kiełbaski.

Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodzinę z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc rodzicom w przygotowaniu pikniku, za tak liczne przybycie i oczywiście wspaniałą zabawę. Zapraszamy za rok.....