Dzień Mamy w przedszkolu

Z okazji Twojego dnia Mamo
za wczoraj i dziś – zawsze tak samo
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności
za wszystkie dla nas trudy i starania
składamy dzisiaj podziękowania.

*****

Z okazji Dnia Matki przedszkolaki razem ze swoją wychowawczynią panią Kamilą Gniatkowską-Szczerbak zaprosiły swoje mamusie na wspólną wyprawę do Zaczarowanego Lasu

To magiczne miejsce znajduje się w miejscowości Piasek w gminie Janów. Do Zaczarowanego Lasu wszystkich uczestników wycieczki zawiozły estetyczne i wygodne tramwaje konne. Podczas drogi było spotkanie z Czerwonym Kapturkiem, rozmowa z Jasiem, Małgosią i ich babcią oraz leśniczym, odwiedziny domu Baby Jagi, słuchanie opowieści Leśnego Dziada,wspólne śpiewy z Felusiem oraz spotkanie z Kopciuszkiem. A wszystko to w prawdziwej leśnej scenerii, gdzie można zobaczyć niedźwiedzia, usłyszeć wycie wilka i zachwycić się śpiewem ptaków.

Niezapomniany klimat zaczarowanego Lasu potęgują dodatkowo kiełbaski z ogniska z ciepłą herbatką oraz dyskoteka w kawiarni Oaza.

Mali i duzi uczestnicy wycieczki wrócili do domów pełni wrażeń! Dziękujemy wszystkim mamusiom, że były razem z nami!