• Dzień Babci i Dziadka

• Już niedługo moi mili  chcemy, byście z nami byli.
    Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi naszych zapukajcie.

Bo już teraz zapraszamy na okazję, którą mamy.

A to będzie wielka gratka Dzień Babci i Dzień Dziadka.

21 stycznia w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
            Goście przybyli bardzo licznie na tę okoliczność. Nie zabrakło nawet wójta Gminy Konopiska - pana Jerzego Żurka, przewodniczącego Rady Gminy - pana Edwarda Bałdygi oraz radnych: pana Stanisława Górniaka i pana Piotra Szczerbaka.

Impreza rozpoczęła się ciepłym powitaniem wszystkich zebranych  przez panią dyrektor Edytę Pawlak. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III dziękowali wszystkim seniorom za ich codzienny trud, troskę i okazywaną miłość. Były wierszyki, piosenki, inscenizacje i regionalne tańce. Występ artystyczny zakończył się gromkim "Sto lat" w wykonaniu najmłodszych oraz wręczeniem własnoręcznie wykonanych upominków.
          Następnie zaproszenie goście mieli okazję popróbować swoich sił na parkiecie. Pod czujnym okiem wodzireja bawili się wszyscy - babcie, dziadkowie, wnuczęta, a nawet pani dyrektor, wychowawczynie i mamusie.

Dziękujemy wszystkim,
    którzy przyczynili się do przygotowania i uświetnienia uroczystości!