• Święto Babci i Dziadka

• "Dziś okazja rzadka,
    mamy Dzień Babci oraz Dziadka"

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach. Ta pełna wzruszeń uroczystość odbyła się w dniu 20 stycznia w przedszkolu i 21 stycznia w klasach I -III.

Frekwencja jak co roku dopisała. Zebrani goście  zostali bardzo ciepło przywitani przez panią dyrektor - Edytę Pawlak. Następnie mieli okazję obejrzeć wspaniały program artystyczny w wykonaniu swoich wnuków i wnuczek. A było co oglądać i słuchać... Poprzez wiersze, piosenki, kolędy, tańce i krótkie inscenizacje dzieci wyrażały swoim babciom i dziadkom podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Seniorzy mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.
      Po skończonych występach uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. A potem... przy udziale wodzireja wszyscy ruszyli w tany. Było dużo śmiechu, skocznej muzyki i zabawy.

Dziękujemy wszystkim mamusiom, które przygotowały słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty, soków, cukierków i owoców.