Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Rększowicach

• Dzień Dziadków w przedszkolu

•       Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Corocznie już organizowana jest przez uczniow klas I-III oraz przedszkolaków.

W tym roku imprezy odbyły się w dniach 16 i 17 stycznia.
    Licznie zebranych seniorów witała pani dyrektor Edyta Pawlak, składając serdeczne życzenia. Następnie przybyli goście mogli podziwiać talenty swoich wnuków i wnuczek. Mali artyści zaprezentowali montaż słowno-muzyczny oraz swoje umiejętności taneczne w "Trojaku" i "Polce". Z przejęciem odtwarzali swoje role i najpiękniej jak umieli wyrażali swoją miłość, szacunek i przywiązane. Na zakończenie występu dzieci odśpiewały wspólnie "Sto lat". Oczywiście nie zabrakło własnoręcznie wykonanych laurek i upominków, które wnuczęta wręczyły osobiście swoim ukochanym dziadkom.
           Uroczystości  zostały zwieńczone słodkim poczęstunkiem przy kawie zorganizowanym przez pomocnych rodziców.
          Specjalnymi niespodziankami dla zaproszonych seniorów były: występ kobiecego zespołu wokalno-tanecznego "Walentynki" oraz zabawy i konkursy taneczne prowadzone przez wodzireja.
               Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie przyniosło naszym dziadkom mnóstwo radości...