Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Rększowicach

zorganizowały swoim uczniom wycieczkę
    do MAGICZNEJ KRAINY
    w Częstochowie.

Magiczna Kraina to największe w województwie, nowoczesne Centrum Zabaw Dla Dzieci...

Wszystkie dzieciaki mogły dać upust energii i rozwijać wyobraźnię w kilkupoziomowym systemie labiryntów, w którym znajdują się m.in.rury, zjezżdżalnie, przeplotnie, wspinaczki oraz interaktywne armatki do strzelania piłeczek. Niezapomnianą uciechę sprawiły uczestnikom skakańce-dmuchańce. do dyspozycji były także gry, bujaki i symulatory.
           Ogromna ilość miękkich elementów (jak: fale, schodki, ruchome materacyki, wałki i baseny z piłeczkami) dodawały atrakcyjności i poprawiały kondycję i postawę dziecka.
           Organizatorzy przewidzieli również poczęstunek dla wszystkich przybyłych.

Wszystkie atrakcje zorganizowane były w taki sposób, by dzieci w różnym wieku mogły bawić się tu wesoło i bezpiecznie.

I faktycznie... ZABAWA BYŁA WYŚMIENITA!!!!