Zakończenie roku w przedszkolu

W dniu 20 czerwca 2024r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. W imprezie tej uczestniczyła zastępca Wójta Konopisk – Pani Agata Najnigier. Pani dyrektor Edyta Pawlak podziękowała rodzicom za wspieranie naszej placówki, a wychowawczynie, dzielnym przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonali w tym roku.

W uroczystości Grupa starsza zaprezentowała humorystyczny program artystyczny, o tym, jak minął im pobyt w przedszkolu. Grupa młodsza wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój śpiewając o lodach i letnich przygodach. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Po wakacjach absolwenci przedszkola rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Kamila Gniatkowska – Szczerbak