Oglądamy musical – „DOKTOR DOLITTLE I ZWIERZĘTA”

Dnia 14 października dzieci z grupy starszej z naszego przedszkola wybrały się do „Klubu Politechnik” na musical „Doktor Dolittle i Zwierzęta” przedstawiony przez Teatr Muzyczny FORTE. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy dzielnego doktora, który wraz z przyjaciółmi przeżywał emocjonujące przygody. Ogromnym atutem widowiska były zachwycające kostiumy  podkreślające nastrój scen. Uwagę przedszkolaków przykuła także scenografia idealnie oddająca klimat Afryki.

Piękne podkłady muzyczne skorelowane z iluminacjami i grą świateł wprowadziły widownię w magiczną opowieść. Musical pokazał dzieciom rolę przyjaźni w życiu człowieka, a także istotę bezinteresownej pomocy, szacunku i tolerancji. W drodze powrotnej dzieci długo dzieliły się wrażeniami z obejrzanej sztuki.

Kamila Gniatkowska-Szczerbak