W tym szczególnym dniu chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty. Życzymy wytrwałości, nieustającego zapału i dużo siły, by nadal kształtować i inspirować młodych ludzi. Dziś chcemy zwrócić szczególną uwagę na rolę jaką pełnią nauczyciele w naszym życiu i społeczeństwie. To dzięki ich zaangażowaniu uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę ale także rozwijają swoje kompetencje społeczne i kształtują swoją przyszłość. Nie tylko dziś warto spojrzeć na trud pracy pedagogów z innej perspektywy, docenić ich codzienny wysiłek, który przekłada się na przyszłość młodych pokoleń.

Jest taki szczególny jeden dzień,
w którym serca wszystkich biją mocniej,
A oczy wyrazić chcą dziękuję
i dłonie są drżące i gorące.

W tym dniu życzenia łączą się
Jak kwiaty w wielobarwny bukiet.
I płyną do tych, którzy uczą nas
Jak się wspinać na szczyt przeznaczenia.

Wyśpiewać dziś chcemy wam życzenia,
Z serc naszych płynie dzisiaj pieśń.
Przyjmijcie ją tak, jak ziemia ciepły deszcz
Niech zakwitną bukiety naszych serc….

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem